Нови върхове постигнаха нашите кикбоксьори на Bestfighter Wako World Cup 2019

Приключи още една от Световните купи по кикбокс на най-голямата спортна асоциация по кикбокс – Wako World Cup 2019. В нея взеха участие 42 държави и общо 2760 участника.

България бе представена от няколко отбора и спечели забележителните 27 златни, 21 сребърни и 44 бронзови медала. Този невероятен успех донесе третото място в крайното класиране и определи България като водеща сила в световния кикбокс при аматьорите.

СК“РАДУЛОВ“ – втори в крайното класиране в пойнтфайтинга пред Италия, Унгария и други с цели 10 купи – в черни колани и 1 – в зелени. Клубът се представи с 18 състезателя.

Днес се доиграват финалите в останалите стилове. Очакваме подробности и крайното класиране по държави и клубове.