чт. май 23rd, 2019

Купа България и Държавен турнир по спортни танци в Благоевград

На 11.05.2019 г. в Благоевград се проведе Купа България и Държавен турнир по спортни танци, организирани от Българска федерация по спортни танци и „Клуб по спортни танци Импулс-Благоевград“.

Петър Величков и Дениз Мехмедова взеха участие в открития турнир като в клас 13 Д заеха първото място, съобщават от Клуб по спортни танци „Импулс – София“. Това бе последно състезание в този клас за спортаната двойка, която успешно премина в по-горния клас 13Ц. Малко по-късно Петър и Дени участваха и в Купа България, където се класираха на финал както в латиноамериканската, така и в стандартната програма в категория Юноши младша възраст.

В същата категория, Владимир Величков и Габриела Рагина заеха третата позиция при стандартните танци и малко не им достигна да се качат на стълбичката при латиноамериканските танци, където останаха четвърти.

Двойките на КСТ „Импулс-София“ се готвят за следващото състезание идният уикенд в Хасково.